środa, 25 lipca 2012

Waakacje~

Na początku chcę przeprosić współautorki za to, ze nie dodawałam żadnych postów choć miałam to robić, z pewnych powodów nie mogłam. Miałam również dodać dwóch nowych autorów, czego też nie zrobiłam, w najbliższym czasie powinni się pojawić.
Mamy wakacje, ludzie wyjeżdżają, siedzą w domu i się rozleniwiają (np. ja) lub wychodzą coś porobić w swojej miejscowości. Na początku wakacji byłam w Niemczech na weselu cioci, potem pojechałam nad jezioro w okolicach Kaszub na 9 dni, po tym na Kartuzy do kuzynostwa gdzie byłam tydzień. Do końca miesiąca planuje zostać w domu. W sierpniu jadę na chrzciny do Człuchowa, gdzie sie spotkam z Kazu, no i planuje znów pojechać z bratem do kuzynostwa na Kartuzy. Tyle z moich planów. Wybierałam się na Tejcon z koleżanką, ale został przeniesiony na wrzesień co mnie strasznie wkurzyło. Kolejny konwent przeniesiony, szału można dostać.
Jako, że mam sporo wolnego czasu to czytam sporo mang, dziś ma wyjść nowy rozdział Naruto z czego sie ogroomnie ciesze. Bardzo wciągnęłam się w tą serie, uwielbiam. Ostatnio jak rozmyślałam nad zakończeniem to miałam szklani w oczach.

Obrazek z nyanyan.mangowe.pl
Zaczęłam czytać mangę Life
Jest porzucona, ale z tego co wiem, będzie wznowiona przez inną grupę skanlacyjną. Jak ktoś lubi mangi z gatunku dramat to polecam.
Chcę zacząć pisać notki tematyczne, nie wiem jak mi to wyjdzie, ale będę się starać by takowe notki były napisane zrozumiale i ciekawie.
Na koniec piosenka Miyaviego :Brak komentarzy:

Prześlij komentarz